بازیابی کلمه عبور؟  ثبت نام
هاست سرور پارس

 

 

قوانین و شرایط قرارداد در سرور پارس
آخرین تاریخ بروزرسانی : 1392/06/16

 

کاربر مي پذيرد كه مسئوليت كامل هرگونه اطلاعات، فايل، تصوير و نيز ساير مواردي كه درون سايت خود قرار مي دهد، با خود او مي باشد و هيچگونه مسئوليتي در اين زمينه متوجه سرورپارس نمي باشد. راه اندازی وب سایت های غیراخلاقی و پورن برروی سرورها نقض قانون سروپارس به شمار می آید.

متقاضي همچنين متعهد مي گردد كه كليه قوانين حقوق تاليف بين المللي و داخلي را در سايت خود رعايت نموده و از ايجاد مزاحمت براي ساير كاربران اينترنت، اقدام به دستكاري و نفوذ به سايتهاي ديگران، هرگونه استفاده غير قانوني از ايميل خود و ساير موارد مشابه پرهيز نمايد, هرگونه تخلف از نوع استفاده از سرویس مشمول قانون تجارت الکترونیکی خواهد بود
لطفا جهت مشاهده متن قانون تجارت الکترونیکی کلیک کنید

اطلاعات تماس :
سرورپارس جهت تماس با شما، نياز دارد كه همواره مشخصات شما مندرج در فرم سفارش، مانند آدرس محل، تلفن تماس و ايميل شما را در اختيار داشته باشد. لذا ضروري است كه متقاضي در صورت تغيير مشخصات خود، موارد جديد را هرچه سريعتر به سرورپارس اطلاع دهد در غير اين صورت سرورپارس هيچ مسئوليتي را در اين رابطه نمي پذيرد.

سرویس هاست :
سرور پارس حد اكثر تا 24 ساعت پس از سفارش،پلان هاست توسط شما و واريز وجه به حساب اكانت شما را آماده سازي نموده و اطلاعات آن را به آدرس ايميل شما ارسال خواهد نمود.

سرویس دامنه :
سرور پارس از 24 تا 72 ساعت بعد از سفارش دومين و واريز وجه توسط شما ، دومين مورد نظر شما را به ثبت خواهد رساند ولي مسؤليتي در رابطه با تاخير در ست شدن Name server ها به عهده نميگيرد.

با توجه اینکه دامین ها با پسوند .ir در سایت نیک به نام خودتان ثبت شود باید خود اقدام به ثبت نیک هندل نمایید و پس ازثبت و تایید دامین از طرف وب سایت رسمی ثبت دامنه درخواست پرداخت را به بخش مالی اعلام نمایید.

چنانچه به علت ارسال آدرس اشتباه دومين شما مسدود شود سرور پارس مسؤليتي به عهده نميگيرد.پس همیشه شما موظف هستید طبق قانون ICANN اطلاعات دومین خود را درست و به روز نگهداری کنید.

محدودیت در راه اندازی سرویس چت انلاین :
با توجه به اینکه راه اندازی سیستم های چت آنلاین نیاز به دریافت و ارسال سریع درخواست ها و همچنین تعداد بالای درخواست به سرور را به وجود خواهد آورد . راه اندازی هرگونه سیستم چت بر روی سرور های اشتراکی ممنوع بوده و شدیدا پیگیری خواهد شد. سرورپارس وب سایت هایی که قوانین ذکر شده را رعایت نکند میتواند بدون هرگونه اخطار قبلی مسدود نماید.

تهیه نسخه پشتیبان :
• به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و فایلها با خود خریداران بوده و همه خریداران می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای شرکت نگهداری نمایند.
• در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و شرکت در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.
• بک آپ گیری از سایت هایی که حجم آن ها بیش از 10 گیگابایت شده باشد انجام نخواهد شد و این گونه سایت ها بایستی به صورت جداگانه بک آپ خود را تهیه کنند.
• مسئولیت بکاپ گرفتن در سرویس های سرورهای اختصاصی و مجازی صرفا به عهده خود خریدار می باشد و شرکت در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.
• شرکت جهت امنیت بیشتر، از کلیه فایلهای خریداران بصورت هفتگی نسخه پشتیبان تهیه می کند. امکان ارائه نسخه پشتیبان پس از انسداد سرویس به دلیل عدم تمدید وجود نخواهد داشت و در صورت نیاز به اطلاعات ، تنها با تمدید سرویس امکان ارائه نسخه پشتیبان وجود خواهد داشت قبل از تمدید از وجود نسخه بک آپ خود مطلع شوید.
• نسخه پشتیبان از بانک اطلاعاتی ms sql server بصورت هفتگی گرفته می شود و یک هفته نگهداری می شود. شرکت تعهدی نسبت به صحت و کارکرد این نسخه ها ندارد.
• تمام نسخه های پشتیبان بر روی محلی خارج از دسترسی خریدار نگهداری می شودشرکت تعهدی نسبت به ارائه رایگان داده های موجود در آرشیوهای خود به خریدار ندارد.

انقضاء و تمدید سرویس :
سررسید سرویس ها پیش از تاریخ تمدید به کاربران توسط ایمیل و ایجاد فاکتور اطلاع داده خواهد شد که سرویس های سالانه پس از 30 روز و سرویس های ماهانه حداکثر پس از 72 ساعت از سرورها حذف خواهد شد و سرورپارس تعهدی نسبت به نگهداری اطلاعات پس از این مدت نخواهد داشت.

بازگشت هزینه :
• بازگشت هزینه بر روی سرویس های ماهانه فقط تا 24 ساعت پس از خرید سرویس امکان است.
• بازگشت هزینه بر روی سرویس های سالیانه و بالاتر تا 7 روز پس از خرید ممکن میباشد.
• بازگشت وجه تمدید هزینه های سرویس ها ممکن نمیباشد و بازگشت وجه فقط برای سفارش های جدید در نظر گفته شده است.
• در صورت سفارش خدمات اضافی از جمله طراحی وب سایت , پنل اس ام اس و شماره ی خط امکان بازگشت هزینه و لغو سرویس نمی باشد .

قوانین کسب درآمد :
• مبلغ کسب درآمد پس از مدت 15 روز تایید شده و بعد از رسیدن مجموع درآمد ها به حداقل 20 هزار تومان قابل برداشت خواهد بود.
• هر گونه استفاده نادرست از سیستم بازایابی شامل تقلب ، فریب دادن و یا گمراه کردن منجر به غیر فعال شدن اکانت کسب درآمد خواهد شد.
• سرورپارس هیچ مسوولیتی در قبال وب سایت هایی که بنر های تبلیغاتی سرورپارس در آن قرار میگیرید نمیپذیرد.
• توجه داشته باشید که حق کسب درآمد در قبال ارجاع بازدید و فروش تعیین شده و در صورتی که هر گونه کسب درآمد به طریقی غیر از قرار دادن بنر در وبسایت انجام شود، شامل حق کسب درآمد این سیستم نمیباشد.
• تمامی وب سایت ها قبل از واریز وجه بررسی میشوند و همچنین سابقه سایت نیز از طرف ما قابل بررسی است. در واقع میتوانیم مشاهده کنیم آیا در هر تاریخ بنر در سایت شما بوده و یا نبوده بنابر این خواهشمند است صداقت را در کسب درآمد رعایت کنید.
• شما مجاز به استفاده از سیستم کسب درآمد برای ثبت سفارش های خود نمیباشید.
• در صورت غیرفعال شدن اکانت کسب درآمد شما، هیچ حق کسب درآمد از جمله حق بازار یابی های قبلی به شما تعلق نخواهد گرفت.
• هرگونه سوء استفاده از سیستم کسب درآمد باعث مسدود شدن حساب کسب درآمد شما خواهد شد.
• حق کسب درآمد فقط برای سفارش های جدید بوده و شامل دوره های بعدی نخواهد شد .

قوانین استفاده از منابع ، ارسال Email و ..
• استفاده بيش از حد و يا سوء استفاده از منابع سرورها (CPU, RAM, Space, Bandwidth) در میزبانی وب که شما مجاز هستید حداکثر تا 25 درصد از یک هسته CPU و RAM سرور در لحظه استفاده کنید در صورتی که به علت ترافیک بیش از حد یا استفاده نا آگاهانه و يا به عمد از اسکريپتهاي CGI، PERL ،PHP و Leech مانند RapidLeech و غیره که موجب تخريب و يا استفاده بيش از حد از منابع سرور شود، موجب قطع دسترسي کاربر بدون اطلاع قبلي خواهد شد و وب سایت شما می بایست با توجه به مصرف ، به پلن های هاست پر ترافیک و یا سرور مجازی انتقال داده شود.
• تعداد ايميل مجاز جهت ارسال براي هر اکانت حداکثر 100 عدد در ساعت و 1000 عدد در روز مي باشد.
• حداکثر میزان استفاده هر سرویس از منابع سرور (رم و پردازنده) 25 درصد از یک هسته CPU در لحظه و 2 درصد کل CPU به صورت میانگین در روز خواهد بود.
• راه اندازی هرگونه آپلود سنتر یا دانلود سنتر از قبیل دانلود سنتر عکس , موسیقی , فیلم برای عموم بر روی سرور های هاست اشتراکی به صورتی که تعداد درخواست ها و کانکشن ها بیش از حد مجاز باشد ممنوع است و در صورت مشاهده بدون اطلاع قبلی اکانت معلق خواهد شد. برای راه اندازی چنین سرویس هایی شما می بایست از هاست مخصوص دانلود یا سرور های مجازی استفاده کنید.
• پلان های ارائه شده فقط برای میزبانی سایت شما میباشند و شما نمیتوانید از پلان هاست اشتراکی به عنوان Backup Server یا File Server به منظور نگهداری فایل استفاده نمایید.

کلیه قیمت های سایت بروز بوده و کاربر جهت اطلاع از تعرفه های جدید می بایست همواره وب سایت سرور پارس را بررسی نمایید. با توجه متغیر بودن نرخ ارز هزینه ی سرور های اختصاصی و لایسنس بروز محاسبه می گردد

سرورپارس مي تواند در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن اين قرار داد تغيير ايجاد کند.تمامي اين موارد و تغييرات در اخبار شرکت به صورت هفتگي براي کليه کاربران ارسال مي شود. اين وظيفه شماست که با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع شويد و در صورت مخالفت با آن مي توانيد درخواست قطع سرويس خود را نماييد، در غير اين صورت تمام پيامدهاي احتمالي آن بر عهده شما خواهد بود. ارسال فرم سفارش به منزله مطالعه كامل اين قرارداد و مورد تاييد بودن تمامي موارد فوق از سوي شما خواهد بود.

سرور پارس به مدیریت آقای علی مهرابیان اداره می گردد.

 

پرداخت ها:

 

شما موظف هستيد كه حد اكثر تا 72 ساعت پس از سفارش هر پلان وب هاستينگ يا ثبت دومين مبلغ قابل پرداخت را به حساب واريز و سرور پارس را مطلع كنيد . در غير اينصورت سفارش شما لغو خواهد شد.

لطفا هزینه مورد نظر را به یکی از حساب های زیر(به نام علی مهرابیان) واریز کنید.
 

 
  شماره نوع حساب نام بانک
  1915908607 ----- بانک ملت
  6104-3375-0024-5582 شماره کارت بانک ملت
  IR120120010000001915908607 ----- شبا ملت

 

پرداخت و اطلاعات فیش واریزی را با ورود به پانل کاربری و ثبت شماره فیش در فاکتور مربوطه برای ما ارسال نمایید
وجه واريز شده به حساب فقط طبق قانون تضمین بازگشت هزینه و ارائه دلیل قانع کننده قابل استرداد میباشد. خارج از این قانون به هیچ وجه هزینه قابل بازگشت نیست.

 

دیتاسنتر ها:

گروه هاستینگ سرور پارس با 7 سال تجربه،با دیتاسنتر های بسیاری فعالیت مستقیم داشته و همواره بالاترین تخفیفات را در خرید سرور با توجه به سابقه بالا خود داشته است.با توجه به این مورد که برخی دیتاسنتر کشورمان را تحریم کرده اند ولی سرور پارس توسط دفتر خارج از کشور خود کللیه این تحریمات را مدیریت کرده و جهت خرید از تمامی دیتاسنتر ها راه حل ارائه نموده است که این مورد باعث شده است که سرور پارس  همکار رسمی این دیتاسنتر ها  تلقی گردد.

هاست

 

 

شرکت های همکار:

سرور پارس با شرکت های  داخلی و خارجی بسیاری همکاری می کند که از جمله شرکت های داخلی می توان به شرکت فناوری آرامین،توسعه سامان،مهندسی صبای نقش جهان،شرکت سازگار ارقام،شرکت پارمیس داده رسای تهران و... اشاره نمود.با توجه به بین المللی بودن فعالیت سرور پارس ،این شرکت با شرکت های خارجی نیز همکار بوده که لوگو برخی از این همکاران را می توانید مشاهده نمایید.

هاست همکاران